Бритни Спирс се угледа на Мадона, па и таа сака да посвои дете

554
Booking.com INT

Бритни Спирс (34) со поранешниот сопруг танчерот Кевин Федерлајн (38), ги доби синовите Шон (10) и Џајден (9), но многу сака да има и девојче.

Bitcoin Exchange CEX.IO

– Веќе некои време размислува за посвојувње. Најверојатно таа сака да тргне по стапките на Мадона и во Америка да доведе дете од сиромашната африканска Малави. Таа сака да му даде најдобар можен живот, рече пријател на пејачката.

b

Инаку, Бритни наводоно, очајно сака да оди на состанок со актерот Леонардо ди Каприо, па неодамна и на социјалните мрежи сподели фотографија од младоста каде позира со оскаровецот.

Booking.com INT Bitcoin Exchange CEX.IO
loading...