Во сообраќајка повредени девет лица од кои шест полицајци

382
Booking.com INT

Девет лица се повредени од кои шест полицајци во сообраќајка која се случила ноќеска на булеварот „Партизански Одреди“.

Bitcoin Exchange CEX.IO

Како што информираа од МВР 30 минути по полноќ на булеварот „Партизански одреди“, во близина на крстосницата со булеварот „8 септември“ се судриле патничко возило марка „пинц“ сопственост на МВР со ауди. Во сообраќајката биле повредени девет лица од кои шест се полицајци.

По укажаната лекарска помош повредените биле пуштени дома.

Booking.com INT Bitcoin Exchange CEX.IO
loading...