Доживотниот партнер на секој хороскопски знак е …

139
Booking.com INT

Се разбира, не мора да верувате во овој совет, но ако ништо друго размислите за тоа …

Bitcoin Exchange CEX.IO

Овен

1. Скорпија: Страст и искреност, меѓу вас постои заемна љубов и почитување. Тука нема место за тајни!

2. Стрелец: Овие два огнени знаци се како два љубовни магнети. Сѐ додека овие два знака зборуваат, тие се спој склопен на небото.

3. Водолија: Ова е совршен партнер за вас!

Бик

1. Бик: Две љубовни гулапчиња! Удобен однос полн со љубов; понекогаш ним никој не им е потребен, ова е спој кој е направен да трае цел живот.

2. Девица: Овие земни знаци имаат многу заедничко и тие се разбираат еден со друг. Тие ги делат истите квалитети, вредности и љубов – совршено!

3. Јарец: Љубов, восхит, почитување и разбирање!

Близнаци

1. Водолија: Овие два воздушни знака можат да одат заедно по животниот пат, без разлика каде може тој да ги однесе. Магична врска!

2. Риби: Ова е високо компатибилна интелектуална врска. Сепак, постои потреба од компромис за љубовта да трае.

Рак

Риби: Два водени знака, постои природна и убава духовна врска. Тоа е љубов на души и може да трае цел живот.

Лав

Вага: Овој динамичен дуо сјае заедно, особено на социјалната сцена. Тие се грижат еден за друг и можат да поминат голема оддалеченост со љубов која трае вечно.

Девица

Јарец: Овој земјен склоп е небесен. Цврст како камен, тие се еден за друг, засекогаш!

Вага

Вага: Соединение направено во рајот! Овие два знака седат на седмо небо. Тие се заљубени во љубов и во љубов се еден со друг.

Шкорпија

Риби: Љубов која го одзема здивот, полна со страст и романса. Ако се негува, постои моќна привлечност и врска помеѓу овие два водени знаци …

Стрелец

Овен: Овие два огнени знаци се љубовни магнети.

Јарец

Бик: Љубов, восхитување, почитување и разбирање. Заедно засекогаш!

Водолија

Овен: Тие се совршени партнери. Никогаш нема да имаат здодевен момент!

Риби

Рак: Природна и убава духовна врска. Ќе трае цел живот.

Booking.com INT Bitcoin Exchange CEX.IO
loading...