Кели Брук со бујно деколте безуспешно се обиде да го сокрие целулитот (фото)

716

Кели Брук, за која многумина велат утврдиле дека има најубаво тело на Планетата, во друштво на нејзиното момче Џереми Парис мина романтичен викенд во Италија.

Спасот од горештините Кели го побараа во морето, при што носеше едноделен костим за капење, кој откриваше повеќе отколку што треба.

Кели Брук2-001

Длаботкото деколте на костимот за капење ги открива нејзините бујни гради, кои посебно дојдоа до израз на фотографијата која самата Кели ја објави на Инстаграм.

Кели Брук

Но, додека на таа фотографија тешко може да и се најда мана, на оние кои ги објавија папараците очигледно е дека британската манекенка и актерка се соочува со најаголемиот непријател на сите жени – целулитот.

loading...