Мексиканска ТВ водителка прифати предизвик, но покажа повеќе од тоа што се бараше | Видео

1642
Booking.com INT

Мексиканската глумица и ТВ водителка Аракели Кампос го прифати телевизискиот предизвик да скокне на трамболина, па на душек и тоа разгоре жестока расправа на социјалните мрежи околу тоа – дали таа притоа намерно „заборавила“ да облече гаќички, пишува „Сан“.

Bitcoin Exchange CEX.IO

Водителката позната и како Гомита, беше најмногу критикувана поради тоа што нејзинoтo „Ес Шоу” го гледаат и помали деца.

Гомита е позната латино-старлета, која има и свој Јутуб канал и постојано го преплавува Инстаграм со провокативни фотографии. Само на оваа социјална мрежа ја следат милион фанови.

Популарната Мексиканка неодамна беше актуелна и со тоа што локалниите медиуми пишуваа за „девет причини зошто сите говореа за Гомита во 2016 година”.

Booking.com INT Bitcoin Exchange CEX.IO
loading...