РЕЦЕПТИ ШТО ГИ ТОПАТ МАСТИТЕ, А СЕ БРЗИ И ЛЕСНИ ЗА ПРИГОТВУВАЊЕ (3/5)

438

3. ПАРЧИЊА ОД БАНАНА НАТОПЕНИ ВО ЧОКОЛАДО

Парчиња од банана натопени во чоколадо – Еве десерт што може да се приготви во микробранова печка за помалку од 5 минути, има 190 калории и содржи чоколадо – што уште сакате! А да, и го забрзува метаболизмот.

loading...