РЕЦЕПТИ ШТО ГИ ТОПАТ МАСТИТЕ, А СЕ БРЗИ И ЛЕСНИ ЗА ПРИГОТВУВАЊЕ (5/5)

309

5. ЦИТРОН СО МЕД И БАНАНА

Цитрон со мед и банана – За појадок или ран ручек, заситува и има киселкав вкус. Потребни ви се 5 минути, а содржи 122 калории. Цитронот е едно од оние овошја што помагаат во топењето на мастите и ве заситуваат.

loading...