РЕЦЕПТИ ШТО ГИ ТОПАТ МАСТИТЕ, А СЕ БРЗИ И ЛЕСНИ ЗА ПРИГОТВУВАЊЕ (1/5)

1099

1. ТОСТ СО ОМЛЕТ ОД ФЕТА СИРЕЊЕ И БРОКУЛА

Тост со омлет од фета сирење и брокула –

Ова е појадок за почеток на денот што ќе ви даде чувство на енергија и исполнетост.

Се приготвува за само 15 минути, а содржи 300 калории преполни со белковини и влакна.

Другите 4-ри рецепти можете да ги најдете со клик на следниве линкови:

2. СМУТИ ОД ЗАЧИНЕТ ЗЕЛЕН ЧАЈ (2/5)

3. ПАРЧИЊА ОД БАНАНА НАТОПЕНИ ВО ЧОКОЛАДО (3/5)

4. ТОСТ СО ПУТЕР ОД БАДЕМ И БАНАНА (4/5)

5. ЦИТРОН СО МЕД И БАНАНА (5/5)  

loading...