Секс и лаги на +40 | Самозадоволство во TOYOTA

7592
Мастурбација во Toyota
Booking.com INT

Денеска еден хрватски портал објави статија со интересен наслов. Што веднаш ме потсети на некои од моите згоди и (не)згоди на оваа тема.

Bitcoin Exchange CEX.IO

Вели: не би сте поверувале колку луѓе мастурбираат додека возат! 🙂
јас на тоа би додала:

Не би сте поверувале колку луѓе мастурбираат во канцеларија!
Или не би сте поверувале колку луѓе мастурбираат пред пријател!
Или не би сте поверувале колку луѓе мастурбираат покрај својот партнер!

Не би сте поверувале колку луѓе се самозадоволуваат …. 🙂

Се разбира, сега ќе се најде некој да каже дека таа работа не ја правел дома пред својот партнер, под туш, во тоалет, кревет или некаде на јавно место.
Се разбира дека сообраќајот е едно од поопасните места за ова дејствие и тоа не само за лицето кое ја врши “работата”, туку и за другите учесници …
но лично мислам дека пишувањето пораки многу е поопасно.

Ќе признам дека сум една од оние лица кои мастурбираат додека возат.
и искрено би го повторила тоа повторно ако пак ми дојде 🙂
Но јас можеби и не сум вистински претставник на женскиот род, затоа што сум се самозадоволувала и на почудни места отколку што се автомобилите 🙂
Се плашам дека ќе испаднам сексуален манијак и можеби е подобро да ги објаснам овие свои изјави …

Тоа беше време кога ја открив магијата на интернетот во однос на запознавање на нови луѓе преку разни страници за запознавање и разни форуми …

Време кога сфатив дека кога сакам да бидам некој друг интернетот е најдобро место кое може тоа да ти го овозможи…

не е семоќен и не може да ги исполни сите желби како златната рипка, но може да помогне во остварување на многу фантазии …

денеска можам да бидам висока бринета од 185 cм со големи цицки и затегнати мускули од поминати часови и часови во теретана … кој сака да биде доминантна во БДСМ односи …

утре мала кревка русокоса со кратка коса и уште пократки нозе и со ум која сака само некој да ја гали и пази …

задутре огнена црвенокоса која сака да има само секс без претходно запознавање и давање било какви лични податоци за себе … (секоја сличност со одредени стереотипи е случајна)

а интернетот врви со луѓе, особено од спротивниот пол, кои само чекаат токму една од
овие женски ликови да им се обрати баш ним …

и кога си женско и кога ќе се најдеш на една таква страница
се чувствуваш како кралица …
но, буквално како кралица која може да бира и бира

дали сака помлад од 30
или постар од 40
оженет или слободен
спортист или романтичар
оној кој ќе ја насмее
или навлажни со неколку реченици
оној кој изгледа добро на фотографии, но, исто така и

ќе го отфрли за најмала ситница.
зарди фотографиите
заради влакнестите гради
заради глупите влетувања …
заради малиот кур …
и така натаму и така натаму 🙂

па така јас набрзо на една таква страница започнав комуникација со неколкумина лица (намерно пишувам лица, бидејќи јас не сум жена која ги исклучува жените од своите фантазии и игри)

и, да ја скратам приказната, бидејќи вака би можела да напишам роман (а сигурна сум дека не можам да ја надминам Нивес па ништо од тоа)

обично би си направила ќеиф пред крај на работното време, па дури и по работното време малку повеќе дотипкување и напалување со дотичните лица/лице …
и знаело да ми стане премногу тешко да седам во својата фотелја
бидејќи гаќичките знаеја толку многу да се навлажнат што се плашев дека ќе пробие и на фустанот

не можете да поверувате колку некои луѓе се добри во пишување …
толку знаат кога и што да кажат
што едноставно поверуваш како тие се сега
во твојата глава и точно знаат она што сакаш

(Подоцна се покажало дека некои се само добри во пишување и ништо повеќе, но тоа е друга приказна)

на луѓето на кои тогаш им верував и за кои знаев дека се многу далеку од мојот град
би им го дала мојот телефонски број и би рекла
јави ми се за 15 минути …

за 15 минути бев во својот автомобил …
со слушалки во ушите и со една рака на воланот… со втората меѓу нозе …

беше премногу добро … премногу напнато и премногу возбудливо
да се довршуваат таквите разговори гласно …
и двајцата веќе многу возбудени …
не нѝ требаше долго …

но јас, сепак сум уште доволно одговорна и не сакам да го загрозам својот живот за малку адреналин

па пред крај би пронашла некоја автобуска станица без патници или паркиралиште … да свршам на раат …
би ги слушала неговиот/нејзиниот глас и воздишките
и сама би воздивнала
и тоа многу јако и гласно и би се играла со своите прстиња
со своите дупченца …
и би уживала кога би објаснувала
како ми е влажна и како
токму сега ставам три прста …
и како лизгаат …
би уживала поминувајќи со прстите по клиторисот замислувајќи го лицето
од другата страна на слушалката..
еднаш употребив дури и мал вибратор кој ми останал во чантата од
неодамнешниот состанок ..
и беше совршено ..
совршено да свршиш во само неколку минути да ја поклопиш слушалката и
со дим од цигарата да возиш до дома … спокојно
смирено … без пцуење и без нервоза … 🙂

се разбира има тука и погледи од другите возачи што поминуваат, особено оние со камиони … но, тоа му дава посебна магија во сето ова

но, по некое време секоја приказна станува позната …
секоја реченица веќе е кажана и секој крај е предвидлив …
па така и завршија моите возачки авантури …

а вие драги читатели, не правете го истото, бидејќи тоа е опасно!

позз!
Една малечка русокоса 🙂

ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ ЗА МАСТУРБАЦИЈАТА ВО ВОЖЊА:

Правете што ќе правите, но размислете за последиците пред да правите!

Booking.com INT Bitcoin Exchange CEX.IO
loading...