Скопјанка физички нападната од поранешното момче

719
Booking.com INT

Дваесет и петгодишна скопјанка била физички нападната од нејзиното поранешно момче поради тоа што не сакала да има сексуален однос со него. 

Bitcoin Exchange CEX.IO

Таа во полиција пријавила дека во средата околу 18:30 часот во село Волково додека седела во возило со нејзиното поранешно момче И.А. била нападната од него со тупаници по главата, телото, грбот и рацете по што почнал да ја допира по телото.

Причина за нападот, според девојката, е тоа што не сакала да има сексуален однос со него бидејќи ја прекинале врската пред две недели.

Се работи на целосно расчистување на случајот.

mia.mk

Booking.com INT Bitcoin Exchange CEX.IO
loading...