Спреј кој ги отстранува трагите од мамурлак

893
Booking.com INT

„Ту фејсд“ е американска компанија која има свои експозитури ширум светот, нивниот најнов производ наскоро треба да се најде во продажба. Станува збор за спреј кој отстранува траги на мамурлак „Хенговер 3 во 1“.

Bitcoin Exchange CEX.IO

Коосновачот на компанијата и креативен директор Џерод Бландино објави фотографија од спрејот на Инстаграм.

Спрејот ќе биде дополнување на кремата наменета за после конзумирање алкохол, која ја освежува дехидрираната кожа, давајќи и свеж и здрав изглед. И кремата и спрејот содржат кокосово вода и други пробиотички состсојки кои дејствуваат заедно и на кожата и даваат сјај и еластичност и помагаат во хидратацијата.

Booking.com INT Bitcoin Exchange CEX.IO
loading...