Стигна нов предизвик на социјалните мрежи, го покрена позната пејачка | Видео

1020
Booking.com INT

Популарната пејачка Кети Пери овие денови го промовира својот нов спот, а во таа прилика ги повикала своите фанови да и се приклучат на #BonAppetitChallenge

Bitcoin Exchange CEX.IO

Се работи за поливање со вода, но не каква било. Иако на многумина предизвикот имделува многу чудно, пејачката го објаснила како обид да изгледа секси додека се полива.

„Дали го имаш тоа што е потребно да изгледаш како ѕвезда додека некој те полива?”, напишала во описот на видео снимката на која се извршува „задачата”.

Многу фанови го прифатиле предизвикот. Како изгледа поливањето на нив додека во позадина се слуша песната на пејачката? Па, смешно…

Инаку, пејачката предизвикот го нарече по песната која ја промовира.

Booking.com INT Bitcoin Exchange CEX.IO
loading...