Стилско „Луј Витон“ куферче за часовници

1146
Booking.com INT

Доколку сте сопственик на неверојатните „Луј Витон“ часовници, ова е вистинска можност да се израдувате. 

Bitcoin Exchange CEX.IO

Престижниот бренд произведе неодолива кутија за вашата колекција – „8 Watch Case“.

Кутија може да собере вкупно осум часовници, а исто така поседува и специјализирана брава, што ова куферче го прави совршен сеф.

Класичната варијанта со препознатливиот „ЛВ“ монограм е по цена од 6.200 долари.

Booking.com INT Bitcoin Exchange CEX.IO
loading...